Skip to main content

Biuro księgowe Warszawa

Biuro rachunkowe. Warszawa i okolice. Profesjonalne usługi księgowe oferowane przez K2TAX to indywidualne podejście w zakresie księgowości zarówno dla klientów indywidualnych, jak również małych i średnich przedsiębiorstw.

Doświadczone biuro rachunkowe Warszawa

Biuro rachunkowe K2TAX posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze wszystkich form prawnych przedsiębiorców. Zapewniamy profesjonalną obsługę firm o nawet najbardziej wymagającej sytuacji. Świadczone usługi księgowe zapewniają nie tylko minimalizację pracy i oszczędność czasu związanego z formalnościami księgowo - finansowymi. Przede wszystkim dają pewność usług księgowych na najwyższym poziomie dla każdego klienta i świadczone są zawsze w miłej atmosferze. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w każdej sytuacji!

Biuro rachunkowe Warszawa K2TAX pomogło mi przekształcić spółkę cywilną w spółkę komandytową

Na etapie początkowym naszej działalności w Warszawie staraliśmy się unikać wszelkich kwestii związanych z formalnościami dlatego zdecydowaliśmy się na łatwą w obsłudze spółkę cywilną. Chcieliśmy skupić się na rozwoju i zdobywaniu nowych klientów, dlatego usługi księgowe a zwłaszcza ich jakość, nie były dla nas priorytetem.

Obecnie klientów przybywa, biuro pełne pracowników tętni życiem, a transakcje opiewają na duże kwoty. Potrzebujemy zabezpieczenia własnego majątku, dlatego zdecydowaliśmy się na przekształcenie spółki cywilnej na komandytową. Udało się nam to tylko dzięki fachowej pomocy K2Tax. Przygotowali kompletną dokumentację do założenia spółki z o.o. i utworzenia spółki komandytowej. Sporządzili dla nas bilans otwarcia i wszystkie dokumenty księgowo-kadrowe, a obecnie prowadzą dla nas pełną księgowość, a my możemy dalej dynamicznie się rozwijać.

Mechanika samochodowa też potrzebuje usługi niezawodnego biura rachunkowego

Prowadzę działalność w zakresie mechaniki pojazdowej w Warszawie – tak jak wiele firm tego typu mam księgowość w formie KPiR. Zatrudniam mechaników, przyjmuję na praktykę uczniów szkoły zawodowej, zatrudniam pracowników biura. Zawsze dbam o zadowolenie klientów i najwyższą jakość usług. Wielu klientów poleca moje usługi innym w Warszawie. Miesięcznie moja firma generuje dokumenty księgowe i kadrowe w liczbie ok 100 - coraz więcej czasu pochłaniało mi prowadzenie księgowości.

Gdy przeliczyłem ile w tym czasie mógłbym zarobić w warsztacie uznałem, że potrzebuję biura rachunkowego. Biuro rachunkowe K2Tax to nie tylko biuro księgowe. Cenię ich usługi za doświadczenie zbudowane na obsłudze wielu firm podobnych do mojej - co przekłada się na fachowe doradztwo i optymalizację kosztów podatkowych, której nie potrafiłem wykonać samodzielnie. Inni księgowi, z którymi próbowałem współpracy tego nie potrafili. Biuro rachunkowe Warszawa k2Tax spośród wielu firm wiedzą najlepiej jak zadbać o interesy klienta

Nie tylko Warszawa - sklep internetowy z ubraniami - zmiana formy opodatkowania

Rok temu założyłam sklep internetowy z odzieżą dla dzieci. Wybór formy opodatkowania był niestety dziełem przypadku. Na początku moją księgowością nie zajmowało się żadne biuro rachunkowe. Na tym etapie bardziej skupiałam się na wyborze asortymentu i szlifowaniu wyglądu sklepu. Za namową znajomej zdecydowałam się na opodatkowanie na zasadach ogólnych i wybór skali podatkowej.

Okazało się jednak, że przy moich kosztach prowadzenia działalności (sklep prowadzony w domu, dropshipping, prowadzenie ksiąg rachunkowych samemu)  jest to kompletnie nieopłacalne. Specjalista z K2Tax nie tylko bardzo sprawnie przeliczył na podstawie moich dochodów i kosztów, że ryczałt ewidencjonowany będzie dla mnie najkorzystniejszy, ale również wykonał dla mnie aktualizację wpisu w CEIDG.

Z naszą pomocą Twój biznes będzie działał sprawniej. Niezależnie od tego, czy prowadzisz restaurację czy start-up, K2Tax wskaże ci najbardziej opłacalne formy opodatkowania. Jeśli zajdzie taka potrzeba, wypełnimy także niezbędną dokumentację i złożymy ją w odpowiednich urzędach. Niestraszne są nam góry papierów, nawet takie wielkości K2.

Nasze biuro znajduje się w Warszawie na Targówku, obsługujemy liczne firmy nie tylko ze stolicy. Zapraszamy do kontaktu i współpracy!

Zewnętrzny dział kadr i płac - Warszawa

Nie ma pełnej księgowości bez działań dotyczących akt osobowych. Kadry i płace to jedna z ważniejszych kwestii w zagadnieniach z jakimi musi się mierzyć księgowość. Bez dobrze przygotowanych list płac pracowników trudno wyobrazić sobie dobre usługi rachunkowe dla firmy. Nasi specjaliści dokładnie znają aktualne przepisy związane z prawem pracy i ubezpieczeniami społecznymi. Dlatego możesz bez obaw powierzyć nam także prowadzenie kadr i płac Twojej firmy. Dzięki współpracy z nami:

  • uczciwie rozliczysz: nadgodziny, urlopy zdrowotne i macierzyńskie, składki ZUS;

  • nie zapomnisz o: sprawozdaniach, badaniach pracowniczych czy obowiązkowych szkoleniach.

  • zapewnisz swojej firmie kadry i płace na najwyższym poziomie

Obecnie na rynku pracy dobre relacje z pracownikami są kluczowym atutem firmy. Bez odpowiedniej dokumentacji i dostępności informacji nie da się ich uzyskać. Pozwól nam zadbać o te podstawy, Twoi pracownicy z pewnością to docenią, a opinia o Twojej firmie na rynku się poprawi.

Jak obliczamy rentowność firmy?

Zajmujemy się także doradztwem finansowym i przeprowadzamy analizy rentowności. Rozwój przedsiębiorstwa opiera się na zwiększaniu jego wartości, a audyt często pozwala poprawić funkcjonowanie firmy. Ekspert z zewnątrz jest w stanie obiektywnie ocenić przychody i koszty, a także obowiązujące procedury, co prowadzi do zwiększenia efektywności. Nawet w biznesach odnoszących sukces zawsze jest coś, co da się poprawić!

Doradztwo podatkowe a optymalizacja podatkowa

Wiele małych i średnich firm płaci za doradztwo podatkowe księgi przychodów i rozchodów a także, za inne sposoby na obniżenie opodatkowania. Dzięki skorzystaniu z naszej obsługi księgowej będziesz mógł wpłynąć na optymalizację podatkową bez konieczności ponoszenia wysokich kosztów jakie niesie ze sobą doradztwo podatkowe. Wystarczy skorzystać z usług biura rachunkowego, które rzetelnie wykonuje swoją pracę.

Wśród biur rachunkowych bowiem można spotkać wiele specjalizacji w poszczególnych obszarach związanych z branżą usług księgowych. Wybierając K2TAX masz gwarancję, że Twoje biuro rachunkowe zadba całościowo o rozwój Twojej firmy, również o optymalizację jej kosztów. Nasze biuro rachunkowe odpowie na wszystkie pytania dotyczące podatków.

Otrzymasz od nas roczne informacje dot. finansów - przychodów i rozchodów, kadr i płac itd. Będziesz miał pewność co do jakości sprawozdań finansowych a książka przychodów, księgi rachunkowe czy wszelkie sprawozdania finansowe będą zawsze w idealnym porządku.

Za naszym biurem rachunkowym stoi doświadczenie zdobywane na przestrzeni lat w wielu branżach. Bez względu na to w jakiej branży świadczyły firmy naszych klientów i czy miało to miejsce w Warszawie, na Mazowszu czy w innych regionach kraju - naszym najwyższym dobrem zawsze było dobro klienta. Obsługę przedsiębiorców, ich pracowników, a nawet ich klientów traktowaliśmy zawsze jako bezcenne doświadczenie, bez którego trudno sobie wyobrazić usługi księgowe biura rachunkowego cenionego na rynku.

Oferta - biuro rachunkowe Warszawa

Usługi księgowe

Usługi księgowe

Usługi księgowe - Warszawa. K2Tax oferuje pełną obsługę księgową i doradczą w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej. Zapewniamy wysoki standard usług, dzięki czemu masz pewność, że o księgowość w Twojej firmie dbają…

Kadry i płace

Kadry i płace

Kadry i płace - Warszawa. Zarządzanie zasobami ludzkimi staje się coraz bardziej skomplikowane i rozbudowane. Otwarty rynek pracy skutkuje zwiększeniem oczekiwań po stronie pracowników, a tym samym obowiązków po stronie pracodawcy

Doradztwo podatkowe

Analiza zagadnień podatkowych

Analiza zagadnień podatkowych - Warszawa. Dynamicznie zmieniająca się sytuacja prawna jest jedyną stałą w prowadzeniu biznesu. Wybierając K2Tax zawsze możesz liczyć na wsparcie specjalistów z dziedziny przepisów podatkowych i kadrowych.

Usługi księgowe

Analiza rentowności firm

Analiza rentowności firm - Warszawa. Po wieloletniej obecności firmy na rynku jej rozwój często zwalnia, zdarza się, że przedsiębiorstwa z ugruntowaną pozycją popadają w kłopoty finansowe. By temu zapobiec, warto przeprowadzać analizę rentowności.…

Usługi księgowe

Księgowość dla firm

Księgowość dla firm - Warszawa. Nasze Biuro rachunkowe to profesjonalna obsługa księgowa połączona z doradztwem podatkowym, jak i obsługą kadrowo-płacową wraz z wieloma innymi zadaniami które łączą usługi księgowe dla różnych branży.

Biuro rachunkowe Warszawa - Nasze zasady usług księgowych

Potrzebujesz usługi szytej na miarę? Biura rachunkowego, które kieruje się przejrzystymi zasadami współpracy? Warszawa posiada wiele biur rachunkowych. nie każde biuro jednak zapewnia usługi księgowe na satysfakcjonującym poziomie. Nie ważne czy o Warszawa czy jej okolice. K2TAX to przykład usług biura rachunkowego, które kieruje się dobrem klientów.

telefon_1

Komunikacja

Nasze biuro rachunkowe zawsze służy poradą i w każdej sprawie i w kontekście każdej działalności gospodarczej. Nasze biuro oferuje zawsze najlepsze rozwiązanie i odpowiemy na wszystkie Państwa pytania. Jesteśmy w stałym kontakcie z klientami.

czas_1

Praca w terminie

Nasze biuro charakteryzuje rzetelność usług. Księgowość z K2TAX, nie ważne czy chodzi o księgi handlowe czy kadry i płace - jesteśmy zawsze rzetelni i zawsze na czas. Podatki naliczane najpóźniej w dzień poprzedzający upływający termin. Doradzamy jak bezp

umowa

Umowa

Nasze biuro rachunkowe współpracuje z najróżniejszymi branżami dbając o jak najwyższą jakość usług. Dodatkową zaletą naszego biura jest Jeśli coś Ci się nie podoba w naszej pracy, możesz rozwiązać umowę tego samego dnia, bez miesięcznego wypowiedzenia.